U kap “mat” duke u puthur me një mashkull tjetër, vjen reagimi i Arbenitës: E dua Feron

Arbenita tregon se kur u bë video ku ajo shihet duke u puthur me një mashkull.
Arbenita Ismajli ka sqaruar gjithçka lidhur me videon që po qarkullon në media.

Së fundmi në media ka qarkulluar një video e Arbenita Ismajlit ku shihet duke u puthur me një mashkull tjetër, shkruan lajmi.

Nëpërmjet një statusi në Instastory ajo tashmë ka sqaruar gjithçka. Arbenita tregon se videoja është realizuar katër vite më parë kur ajo ishte në një lidhje tjetër dhe se me Feron janë bashkë dhe nuk janë ndarë.

Thuhet se mashkullit pranë të cilit shihet Arbenita në video i është hakuar llogaria në Snapchat megjithatë ajo thotë se ai po shtiret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *