Zbulohet, ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në Paris

Ajo për momentin është femra më e komentuar e momentit.
Loredana dje bëri të gjithë të besojnë se ka filluar lidhje të re dashurie.

Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli.
Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se është producenti i njohur Macloud, me të cilin ka bashkëpunuar për disa projekte muzikore.

Nuk dihet nëse me të reperin e lidh diçka më shumë se puna dhe se a është Macloud personi me të cilin Loredana po i mbante duart.
Përndryshe, vitin e kaluar, Loredana dhe Mozzik i kanë dhënë fund lidhjes, nga e cila kanë një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *