Mbrëmë u paraqit me çantë 3000 euro, shikoni luksin e sotëm të Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka vazhduar të tregojë jetën e saj përpos luks edhe sonte

Derisa gjatë verës e shohim gjatë gjithë kohës në brigjet e bregdetëve me të njohura në botë, kësaj here Arta Elezaj ka vendosur të ndërrojë pak ambient duke shkuar në viset ku ka borë.

E edhe sot bukuroshja kosovare ka pasur të veshur veshje që kalojnë mijëra euro.

Ajo është e veshur si një skiatore e veshjet e saj të tëra janë të markës së njohur Calvin Klein.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *