Meda vjen me këngë për Ibrahim Rugovën

Meda po vjen me këngë të re.
Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor.

Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi.
Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *