“50 euro se…”, Morena Taraku i kthen përgjigjen që të githë po prisnin Robert Berishës: Po të jesh…

Një ditë më parë, këngëtarja Morena Taraku i “tërboi” ndjekësit e saj teksa në “Instagram” publikoi një video të zjarrtë.

Nga Tajlanda ku ndodhet me pushime, ajo u shfaq e veshur me një palë bikini duke bërë dush. Ndërkohë vëmendjen e fansave e morën format e saj trupore si dhe tatuazhet e shumta që ka të gdhendura në trup.

Teksa videu u pëlqye dhe komentua shumë, u vu re edhe një shkrim nga këngëtari i njohur, Robert Berisha. “Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro se s’po lëviz hiç, hallall puna”, i shkruante ai.

Fillimisht u duk sikur Morena kishte vendosur që të mos i përgjigjej, por nuk është ashtu. Me humor ajo i shkruan: Po të jesh e lehtë si pendë të mban”. Ndërsa Roberti nuk e le me aq dhe i shkruan sërish: “S’e kam dit që ka Ulqini ksi vende t’mira”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *