‘Ndahen’ Afrona e Blero, lajmin e konfirmon vet këngëtari

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.
Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.
Blero ka publikuar një foto ku shihet duke shikuar film i vetëm dhe ka treguar se po i mungon Afrona.

Të njëjtën gjë e ka thënë edhe gruaja e tij.
Duket se ҫifti janë ndarë përkohësisht, pasi nuk po jetojnë në vend të njëjtë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *