Besim Dina surprizohet nga William Walker, ky është reagimi i tij (VIDEO)

William Walker ka surprizuar moderatorin Besim Dina, shkruan RepublikaOnline
Gjatë emisionit “Oxygen Show”, William Walker u fut në studio papritmas, ndërsa moderatori Besim Dina nuk ishte në dijeni për prezencen e tij në prapaskenë.

Me tu futur në studio, Besim Dina e lavdëroi heroin e Kosovës, duke thënë se po të mos ishte Walker as ne sot nuk do ishim këtu.
Për më shumë ndiqeni videon më poshtë dhe shikoni reagimin e Besim Dinës:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *