Ekskluzive: Kjo është e dashura e Besim Dinës! (VIDEO – FOTO)

Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar’.
Por, Indeksonline mëson se Besim Dina është në një lidhje dashurie.
Madje iu sjellim edhe pamje e video ku shihet prezantuesi në shoqërinë e së dashurës se tij.

Çifti janë parë në një prej stacioneve të trenit në Vienë të Austrisë./Indeksonline/
Shikoni fotot dhe videon me poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *