Kilogramët do të shkrihen si bora. Kjo është dieta e Gjylserenit

Aktorja më e paguar në Turqi, Nurgul Yeshilchai, ka ndarë sekretin e saj të dobësimit dhe pamjes rinore që ka. Figurën e mrekullueshme që ka ylli i serialeve turke e ka për shkak të një pije unike që ajo e quan një “përzierje magjike”. Nurgul shprehet se përzierjen ia ka rekomandnduar një nutricionist i njohur.

Pija jo vetëm që shkrin dhjamin, por gjithashtu e rregullon edhe metabolizmin, i cili, siç e dimë të gjithë, ngadalësohet me kalimin e viteve. Receta ime për humbje peshe është shumë e thjeshtë dhe efektive. Unë përdor një pije që e quaj një “miks magjik” – thotë aktorja.

Çdo mëngjes, përziej në një gotë lëng limoni, një lugë çaji me uthull molle, shafran të Indisë, piper të zi dhe xhenxhefil të grirë. Në vetëm një javë, kilogramët do të fillojnë të shkrihen si bora – thot me buzëqeshje aktorja e njohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *