Pas lajmit për ndarjen nga burri, vjen reagimi i ‘fuqishëm’ nga Tuna

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.
Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.
Së fundmi ajo ka hequr mbiemrin e burrit nga Instagrami.
E kjo u pa si një krizë mes Tunës dhe Patrisit.

Pas këtij lajmi, Tuna sonte ka publikuar një foto ku shihet duke kënduar.
Duket se fjalët nuk po i bëjnë aspak përshtypje këngëtares në fjalë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *