Shumë marramendëse, kaq para shpenzon Leonora vetëm për një dalje

Leonora Jakupi është një prej këngëtareve më pëlqyera nga publiku kosovar.
Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Leonora njihet për veshjet e saj plot stil.
E për këto paraqitje duket se ajo shpenzon shuma marramendëse dhe se nuk heziton të paguaj më mijëra euro për to./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *