Almeda Abazi nuk përmbahet në mes të emisionit

Ajo është ndër aktoret më të njohura shqiptare.
Moderatorja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka përjetuar disa ditë aspak të mira.
Dy muaj më parë, djali i saj Efehan duhet ti nënshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të një kisti.

View this post on Instagram

❤️ Happy New Year!

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Për këtë, Almeda ka folur publikisht në një emision turk, ku nuk arriti të përmbante lotët.

“Kalova ditë shumë, shumë të vështira. Kishte një kist, unë nuk e dija që edhe bebeve mund t’i ndodhte. Vura re një ënjtje, thashë me vete ‘Çfarë është kjo?’ dhe ia tregova Tolgës. Më thonin nuk është asgjë, por mua më ngeli mendja aty. E çova djalin tek doktori dhe më thanë që ishte një kist i vogël. U shokova! Doktori tha që nuk është shumë e rëndësishme, me një operacion e heqim. Operacion thashë? Ai është akoma i vogël”, tregoi Almeda.

Me lot në sy, aktorja zgjodhi që të mos e vazhdonte më historinë. Për këtë arsye nuk iu përgjigj as pyetjes se si u ndje kur Efehani hyri në operacion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *