Me fustan e frizurë moderne, kështu dukej Gili kur u martua (FOTO)

Biondina e vetme që nuk u bë asnjëherë zeshkane.
Gili, këngëtarja e mirënjohur që i qëndroi besnike stilit e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një karrierë të bujshme në skenën muzikore, këngët e së cilës dëgjohen me nostalgji. E pranë vetës pati njeriun që e ndihmoi në çdo hap, i dhuroi dashurinë e respektin.
Bashkëshorti i saj Iliri akoma qëndron krahu i saj i djathtë më çdo gjë. Marrëdhënia e tyre shumë vjeçare është shembulli më i mirë për çiftet e sotme.

Ata kanë krijuar një familje të shëndosh dhe të lumtur, pranë dy djemëve të tyre.
E në ditën e tyre më të lumtur, në atë kohë ata shkëlqyen. Gili me fustan nuserie e frizurë moderne dukej si princeshë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *