Pas Maldives, ky është destinacioni i radhës i Ermal Fejzullahut

Ermal Fejzullahu në fillim të muajit janar shijoj pushimet e para për këtë vit, bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët.
Ata zgjodhën Maldiven si vend për të kaluar disa ditë së bashku, ndërsa me tu kthyer në Kosovë, Ermali është nisur drejt një tjetër vendi.

Këngëtari i mirënjohur përmes postimeve në Instagram ka bërë të ditur se gjendet Zvicër, për kësaj radhe pa Arianën, pasi ajo momentalisht ndodhet në Stamboll.

Ndryshe, Ermal ka kohë që nuk ka publikuar një projekt të ri, kënga e tij e fundit është “M’ke harru”, në bashkëpunim me Ledri Vulën./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *