Shtëpia e zbukuruar si nëpër përralla, Ana ka ditëlindjen, cila është surpriza që i bën Ardit Gjebrea (Video)

Ana Gjebrea, vajza e Arditit, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 11-të, në një darkë shumë të ngushtë në shtëpinë e familjes.

Siç shihet dhe në videon e postuar nga vetë Arditi, Anës i është rezervuar një tortë gjigande në banesën e arreduar bukur të familjes Gjebrea, ndërsa duket se të ftuarit e vetëm të mbrëmjes kanë qenë prindërit e nuses së shtëpisë.

Jon Gjebrea dhe partnerja e tij Merlin Haxhiymeri shpallën fejesën e tyre pak kohë më parë, dhe familjet duken shumë të afërta mes tyre.

Ndërkohë që për Anën shtëpia është dekoruar në detaje, ku shihen dhe foto të saj të mëdha të printuara dhe shumë tullumbace në ngjyrë të artë.

Urimet për të nuk kanë munguar as nga personazhet më të njohura të shoëbizzit, pasi kujtojmë se Ana shumë shpejt mund të jetë pjesë e botës së artit, pasi herë pas here na ka treguar talentin e saj në muzikë.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my ♥️ @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *