Edona na prezanton me shtëpinë, publikon pjesën më luksoze

Edona Llalloshi është këngëtarja që për një kohë shumë të gjatë ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Tani, Edona është më pak aktive në muzikë dhe publikon më pak këngë se sa më parë, përcjell ORAinfo.

Ajo duket se është shumë e përkushtuar në familjen e saj, e që e shohim në fotot që ajo I publikon në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një pjesë e shtëpisë së saj e që duket shumë luksoze./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *