Ermali i blen Arianës veturë 100 mijë euroshe

Ermal Fejzullahu është përkujdesur që bashkëshortja e tij të ketë një nga veturat më të reja dhe më luksoze.

Kënëgtari ka zbuluar përmes një postimi në Instagram se ai i ka blerë Arianës një veturë të tipit Range Rover Velar të serisë më të fundit.

Kjo veturë shumë luksoze kap shifrën deri 100 mijë euro!

“E gëzofsh Ariana Fejzullahu”, ka shkruar ai mbi videon që ka postuar, ndërsa Ariana vetëm e ka ripostuar atë.

Çifti vetëm pak ditë më parë janë kthyer nga pushimet përrallore në Maldive, ndërsa në fund të vitit të kaluar janë bërë prindër për herë të katërt./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *