Një nuse si Edona, kështu shërben kafen e mëngjesit për vetën dhe burrin

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar dy kafet e mëngjesit.

Duket se Edona është një grua mjaftë e kujdesshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *