Pak para se të bëhen prindër, Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini kurorëzohen

Futbollisti Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini tashmë zyrtarisht janë kurorëzuar, shkruan GazetaBlic.
Këtë e kanë bërë të ditur vet çifti përmes disa fotografive të publikuar në llogaritë e tyre në Instagram, ku kanë shkruar:

“Zotëriu dhe zonja Xhaka”.

Çifti i cili ka vite që janë bashkë shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.Madje ishte Arbnora Nuredini ajo e cila zbuloi dhe gjininë e foshnjës e që është djalë.
/GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *