Shqiptarja më e bukur përlotet në emision (Video)

Adrola Dushi zbulon në ‘Miraga Festiv’ anën e saj të panjohur.
Adrola Dushi është personazhi tjetër i emisionit ‘Mirage Festiv’, shkruan lajmi.net.

Në një intervistë ekskluzive Adola Dushi ka folur lidhur me jetën e saj private dhe karrierën. Ajo ndër të tjera e ka zbuluar anën e panjohur të saj, kështu në një moment gjatë intervistës edhe është përlotur.

Adrola njihet si një ndër emrat e komentuar në mediat rozë shkak i bukurisë e zemërgjerësisë që ka, mirëpo për ta kuptuar më mirë se cila është ana e panjohr e saj, në vazhdim të gjithe i gjeni në intervistën e plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *