Kush i tha Leonorës t’i heqë rrudhat (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi gjithmonë njihet dhe komentohet për fytyrën e çiltër që ka dhe njiher si më e bukura e skenës muzikore.

Bukurinë e saj natyrale rrall kush mund ta ketë, e cila në çdo paraqitje ua kalon të gjitha femrave me stilin dhe elegancën që ka, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga emrat tjerë të estradës shqiptare, e vetmja Leonora nuk është përmendur asnjëherë për ndërhyrje estetike.

Por, edhe pse natyrale deri më tani në fytyrën e saj nuk është parë asnjë rrudhë.

E, me videon e fundit që ka postuar këngëtarja ka befsuar të gjithë teksa shfaqet duke bërë tretmane në fytyrë e saj teksa shkruan “Trajtim antirrudhave”.

Ngrit dilema se kush e bindi Leonorën që të shkojë në këtë qendër trajtimi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *