Adonisi e ‘injoron’ keq Teutën në këto orë të mbrëmjes

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.
Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Mjaft aktiv është edhe burri i saj, me shumë postime.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se është shtrirë në shtëpi dhe po dëgjon muzikë.
Kjo duket si një ‘injorim’ për gruan e tij, Teutën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *