Përgjigja e Shkumbin Ismailit kur e pyesin të zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Ponit (VIDEO)

Shkumbin Ismaili e kishte të vështirë të zgjedhte mes dy artisteve të njohura shqiptare.
Shkumbin Ismaili ishte protagonist i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari kishte para tij emra të njohur të estradës, mes të cilëve duhej zgjedhur nga një opsion.
Ai dha përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh mes Ponit dhe Shyhrete Behlulit, të dyja këto janë tash e një kohë në skenë.

Për të kuptuar përgjigjen e Shkumbinit, ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *