Ju kujtohet “vajza më e bukur në botë”? Ja si duket ajo sot (Foto)

Thylane Lena-Rose Blondeau ishte vetëm 10 vjeçare kur ajo u bë një nga emrat më të rinj ndonjëherë modele të shfaqet në revistën Vogue.
Lena u shfaqën në Vogue France para se të hynte në adoleshencën e saj pasi ajo ishte zbuluar për bukurinë e saj në Jean Paul Gaultier Show.

E bija e futbollistit francez Patrick Blondeau dhe TV prezantues Veronika Loubry, Thylane filloi modelimit në moshën pesë vjeç.
Thylane është ende një modele shumë e kërkuar ku së fundmi ka marrë pjesë në një shfaqje të modës të Chanel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *