Në emisionin 1 orë 17 minuta Blendi Fevziu i jep hapësirë me fol Oriola Marashit vetëm 35 sekonda!

‘Si po ndryshon bukuria’ është emisioni të cilin moderatori Blendi Fevziu e ka realizuar me datën 29 janar 2020.
Në këtë emision Blendi kishte ftuar Ardit Roshi, Flavio Qarri, Prec Zogaj, Endrit Mertiri, Jonida Alickolli, Zhaklin Lekatari, Lida Hoxha dhe modelen Oriola Marashi, shkruan Albanienshow

Kur jemi tek modelja shqiptare e cila është shumë e famshme në Instagram duket që kur vije koha me fol drejtpërdrejtë para kamerave ajo nuk ia del.

Në emisionin i cili ka zgjatur 1 orë e 17 minuta, moderatori i ka jep hapësirë vetëm 35 sekonda me fol modeles.

Se a kishte kërkuar vet modelja që të mos vihet në siklet nga pyetjet e moderatorit, apo vet Fevziu nuk e kishte parë të arsyeshme t`ia jep fjalën më shumë, këto dyshime mund t`i shuaj vet prezantuesi i ‘Opinion’.

Shiheni videon më poshtë./Albanieshow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *