Tuna dhe Patrisi drejt ndarjes? Këngëtarja i habit të gjithë me postimin e saj: Meshkujt janë të panevojshëm(FOTO)

Këngëtarja Tuna duket se është vënë sërish në qendër të vëmendjes edhe këtë herë për shkak të thashethemeve për ndarje nga bashkëshorti.

Fillimisht këngëtarja ka hequr mbiemrin Berisha nga instagrami i saj, ndërsa ka ikur sërish vetëm me pushime. Të njëjtat dyshime u ngritën edhe pak muaj më parë, por këngëtarja ja doli ti shuante të gjitha zërat duke shpjeguar se njërëzit në kohët e sotme mund të bëjnë edhe pushime vetëm, duke ju referuar kështu lajmeve që thuheshin për ndarje të saj dhe Patrisit.

Më pas shtoi mbiemrin e bashkëshortit në instagramin e saj, të cilin e ka hequr sërish duke ringritur dyshimet. Ndërkohë një mesazh i publikuar nga Tuna në instagram i ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një k rizë mes tyre.

“Mesa duket vetëm bimët e hash ashit të gjinisë femër prodhojnë gjethe. Meshkujt janë të panevojshëm…edhe si bimë”, shkruan Tuna në mesazhin e publikuar në instagram. Megjithatë ata të dy nuk kanë konfirmuar asnjë gjë dhe gjithçka mbetet për t’u parë në vijimësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *