Vajza e madhe e Sahides do të iu çmend sa e bukur është (Foto)

Përveç aspektit profesional, fansat e shumtë të Motrave Mustafa vëmendjen e kanë edhe te jeta e tyre private. Sahidja prej vitesh është e martuar me Fadilin dhe kanë tre fëmijë, Redolën, Olisën dhe Diorin.

Redola Marevci është vajza bukuroshe e Sahides, e cila ka trashëguar nga e ëma talentin për muzikë.
Redola në xhirimet e vitit të ri 2019, ka marrë pjesë me coverin e këngës së Yll Limanit “Prej se jena nda”, shkruan rtv21.tv
Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të bukura, e madje shumë shpesh edhe me nënën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *