Kampioni i peshave të rënda, Anthony Joshua: “Kush t’ka thon’ që s’di me…

A është ky Joshua?
Kampioni i peshës së rëndë u prezantua në skenë “repovatur”.

Tifozët në audiencë dhe të ftuarit VIP ishin qartë të mahnitur gjatë performancës së tij me Garage Nation duke “repovatur”.
Madje videoja e tij ka berë bujë në internet duke u shpërndarë në rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihyni videon. /Periskopi.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *