Modelja shqiptare lë gojëhapur italianët, të gjithë mblidhen për ta parë (Video)

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi së fundmi ka bërë ka bërë një set fotografik në Milano dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Kalimtarët janë mbledhur rreth saj për të admiruar bukuroshen teksa Endrit Mërtiri po e fotografonte.

Video e Dorinës po bën xhiron e Instagramit pasi e kanë postuar edhe shumë faqje të njohura mode.
Në video modelja shfaqet duke sfiluar me një fustan të shkurtër, ngjyrë të bardhë dhe ari. Në sy bien këmbët e gjata dhe trupi elegant i Dorinës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *