Kejvina: Më kishte zënë gjumi në diskotekë, kur u zgjova në 6 s’ishte askush

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar. Ajo njihet për bukurinë e saj dhe format trupore perfekte. E ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora.

Ajo ka treguar një rast kur e ka zënë gjumi tek një divan i diskotekës pasi ishte bërë tapë.

“Më pëlqen alkooli shumë. Dikur kam dalë shumë dhe njëherë në Itali më kishtë zënë gjumi tek divani i diskos. Nuk më ka zgjuar njeri, kur u zgjova ishte bosh. Nuk më mori njeri. Ishte ora 6 ishin vetëm dy tipa që po pastronin dhe unë që flija”, është shprehur Kejvina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *