Si në përraIIa, SHlKONl resortit Iuksoz ku po pushojnë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve.
Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, Lirën dhe Marinën, moderatorja bukuroshe është nisur për pushime vetëm për vetëm me partnerin e saj, Krenar Çoçajn.

Luana ka ndarë me ndjekësit disa pamje të mahnitshme nga resorti luksoz ku po qëndron në Maldive, ku edhe ka pozuar krah pamjes së magjishme anës detit.
Ndërkaq, “Iconstyle” ka zbuluar se hoteli ku po qëndron Luana, quhet “Grand Park Kodhipparu” dhe një natë në të kushton minimumi 650 dollarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *