Ua ç’pati Lori? Trashëgimtarja e Top Channel-it merr vendimin e papritur

Trashëgimtarja e Top Channel-it dhe influencuesja e modës, Lori Hoxha është një nga personazhet më të komentuar në media që nga udhëtimet, jeta luksoze, veshjet e deri tek jeta private.
Lori është shumë e ndjekur edhe në profilin e saj në Instagram, për të cilin së fundmi ka marrë një vendim të papritur.

Lori është zhdukur nga Instagrami duke e çaktivizuar llogarinë e saj papritur.
Arsyet nuk dihen ende, por le të shpresojmë që Lori do të kthehet sa më shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *