Arta Nitaj me një Bugati nga Dubai (Video)

Aktorja dhe modelja kosovare Arta Nitaj nga mbrëmë është shfaqur në Dubai
Mbrëmë Arta ishte shfaqur në Dubai në bikine kurse sot ajo është shfaqur para një makine Bentley tepër luksoze.

“Bugatti në shtiklla”, ka shkruar bukuroshja pejane derisa ekspozon të pasmet e saj.
Bukuroshja po ashtu në instaStory ka postuar disa fotografi ku tregon gjoksin e saj seksi, derisa ka ekspozuar edhe format e saj seksi gjatë ushtrimeve në palestër. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *