Luana pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë pamje

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.
Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun,shkruan ORAinfo.
Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi, e edhe e tillë po duket mjaftë mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *