Mihrije Braha i jep një ‘goditje’ të rëndë Rina Balajt

Këngëtarja, Mihrije Braha ishte e ftuar në emisionin Reload në RTV Dukagjini.

Ajo tregoi pak  a shumë për realizimin e projektit të saj më të ri, ‘Kollaj‘, që tashmë mund ta gjeni në platforma sociale, shkruan GazetaBlic.

Po ashtu, ajo u pyet rreth artistave të ri. Në ekranin televiziv u shfaqen disa nga fotografitë e tyre por Mihrije Braha tha që nuk i njeh. Njëri ndër ta ishte edhe këngëtarja, Rina Balaj.

‘Jo nuk e njoh, hahahah’, tha ajo.

Ndryshe, tashmë në estradën tonë janë shtuar një numër i madh artistave të rinj dhe nuk mund ta vemë në faj Mihrije Brahën që nuk mund ta njihte asnjërin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *