Si duken pas 20 vitesh aktorët e serialit “Kloni” (FOTO)

“Clone (Kloni)” është një telenovelë braziliane që u zhvillua në vitet 2000 dhe pothuajse të gjithë u lidhën me të.
Dhe tani, gati 20 vjet më vonë, kur mendojmë për këtë melodramë të famshme, fillojmë pa dashje të kujtojmë Zhaden e bukur, Lucasin e saj të dashur dhe rrugët piktoreske të Marokut.

Bright Side ka vendosur të zhytet në oqeanin e kujtimeve dhe të zbulojë se si duken yjet e “Clone” sot dhe si kanë qenë ato që nga momenti i përfundimit të serialit.

Kur shikoni fotografitë e saj të reja, kuptoni që as koha dhe as divorci nuk kanë fuqi mbi bukurinë e aktores. Ajo është 43 vjeçe, rrit tre fëmijë, ka llogari të njohura në rrjetet sociale dhe merr pjesë në fotosesione.

Murilo Benício merr pjesë në projekte të ndryshme filmike dhe është një interpretues teatri. Kritikët pretendojnë se ai është një nga aktorët më të mirë të brazilian.

Vera Fischer u kurorëzua “Miss Brazili” në vitin 1969 shumë kohë përpara se të shfaqej në “Clone”. Sot ajo është 68 vjeçe por nuk do ta dinit. Nëse e shikuat atë në “Clone” dhe e krahasuat atë me fotot e saj të fundit, vështirë se do të shihni ndonjë ndryshim. Aktorja shijon kohën e saj të lirë tani dhe ndan fotografi të mrekullueshme nga vila e saj luksoze.

Letícia Sabatella e bukur është një vegjetariane dhe ka një vajzë. Dhe aktorja merr pjesë në filma dhe seriale televizive edhe sot. Është e vështirë të besosh, por Latiffa me sy të ndritshëm ka luajtur herë pas here edhe role negative.

Burri i besueshëm dhe i kujdesshëm i Zhades, i njohur si Said i luajtur nga Dalton Vigh, është i popullarizuar në mesin e grave si Murilo Benício. Dhe shumë njerëz nuk mund ta kuptonin sesi heroina mund të linte burrin e saj të pashëm dhe të zgjidhte Lucasin pa mend. Vigh vazhdon të veprojë në telenovelat braziliane. Dhe në vitin 2013, aktori u shfaq në disa episode të “O Negócio”, krijuar nga HBO.

Carla Diaz që luajti vajzën e Zhades tani është 29 vjeçe. Aktorja është me të vërtetë e njohur në Brazil dhe merr pjesë në filma dhe seriale televizive dhe punon si modele.

Ju mund ta shihni Sthefany Brito në shumë telenovelat e tjera, dhe e fundit u publikua në vitin 2017. Sthefany gjithashtu punon si një nikoqire dhe një modele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *