Mozzik publikon videon e ëmbel, Hana e thërret baba

Reperi Mozzik edhe pse i ndarë nga Loredana, vazhdon të ketë kontakt me vajzën e tij të vogël.
Ai sapo ka publikuar një video dhe fotografi bashkë me të, shkruan GazetaBlic.

Në postimin e tij, reperi e ka falënderuar Zotin për këtë moment. Po ashtu, mund të dëgjoni momentin e ëmbel kur vajza e ti Hana i thot baba.

Natyrisht se kjo gjë e ka gëzuar pa masë Mozzikun. Ai mori edhe komente të shumta nga koleget e tij në këtë postim.
Nuk mungoj edhe ai nga Ledri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *