Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin?

Kutia e pyetjeve” këtë javë në Prive, ju rezervua Shyhrete Behlulit.Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me Remzie Osmanin dhe a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën.Këto por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *