‘Shokon’ Tayna, bën gjestin e ulët karrshi fanses së saj!

Këngëtarja, Tayna vazhdimisht po bëhet më e komentuara në rrjete sociale. Deri më tani me projektet muzikore të cilat po i sjell por tashmë edhe me skandale.Së fundi, ka shokuar me gjestin e saj të cilin e ka bërë në publik, shkruan GazetaBlic.

Ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një video se si një vajzë e mitur ia lidh lidhëset e takave në një mbrëmje muzikore. Përpos videos së parë nga ai moment që e kemi parë në Instagram, tashmë është publikuar edhe një prapaskenë.

Në video, mund të shihni se si Tayna me vetëdije e zgjidh lidhësen e këpucëve dhe pastaj afrohet tek ‘fansja‘ e saj për të ia lidh ajo lidhësat. Kjo video e postuar nga faqja vipatebllokut ka bërë bujë në Instagram dhe ka marrë komente të shumta negative karrshi Taynës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *