Vajza e saj e vetme feston ditëlindjen, Lulja me urim emocionues

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.
Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.
Sot, në ditëlindjen e gjashtë të vajzës së saj të vetme, Lulja ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *