Vajza e vetme e Bajram Rexhepit një bukuroshe e vërtetë

Rreth dy vite e gjysmë më parë Kosova humbi një personalitet me ndikim për vendin.
Bajram Rexhepi ishte ndër veprimtarët më të mëdhenjë të çështjes kombëtare dhe kontribues në shtetndërtimin e vendit, shkruan “Kosovarja”.

Humbje kjo e cila preku zemrat e popullit në përgjithësi. Duke qenë një njeri me vlera të mëdha, padyshim që pasardhësit e tij do jenë shembulli më i mirë për tu kujtuar.

Bajram Rexhepi la pas vetës vetëm një fëmijë, vajzën e tij Vanesën.

Vanesa është shembulli i një të reje me synime të qarta e ambicie të mëdha.

Ajo ka lavdata të shumta si punëtore e zellshme në Ministrinë e Inovacionit. E krahas karakterit të saj dhe punës së përkushtuar, Vanesa është edhe një bukuroshe që slë shoqe.
E këndshme dhe sharmante, por edhe shumë pozitive.

Me kalimin e viteve ajo po bëhet edhe më e bukur. Këtë e dëshmojnë disa fotografi të saj në Instagram./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *