‘S’na soIIe asnjë kokërr Ieku’, Georgina i përgjigjet tezes së saj

Georgina Rodriguez ka folur për jetën e saj personale, derisa i është përgjigjur kritikave ndaj saj duke thënë se ka gjetur rehati në pr;ehrin e Cristiano Ronaldos.

‘Ti je me një futbollist milioner. Le të shohim tani nëse do na dërgosh qoftë edhe 1000 euro, se deri tani nuk e ke bërë,’ ishin fjalët e e tezes së sja

Georgina b;efasoi duke dhënë një intervistë për revistën Hola!, gjatë të cilës foli për momentet e vës;htira nëpër të cilat po kalon, si dhe për lidhjen e saj me yllin e Juventusit, Cristiano.

“Jam e shk;retuar, Cristiano është duke u kujdesur për mua shumë në këto momente tri;shtimi”, tha Georgina. Modelja së fundmi kishte udhëtuar në Buenos Aires për t’ia dhënë Iamtumirën e fu;ndit ba;bait të vet.

Ajo është kritikuar ash;për nga tezja e saj, e cila publikisht e ka quajtur atë fa;qezezë.

Ndërkohë, e pyetur rreth thashethemeve se superylli portugez i ka kërkuar të martohen, Georgina tha: “Çfarë nëse Cristiano më ka kërkuar të martohemi? Ende jo, por do të doja. Tani kemi prioritete tjera”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *