Hajde vjehrrë hajde! Remzie Osmani i bën dhuratën luksoze nuses shtatzënë

Pak kohë më parë, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani dha lajmin e bukur se do bëhet gjyshe. Nusja e saj, Gëzimja është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe çifti do të bëhet me vajzë.

Pa ardhur në jetë foshnja, Remzija i ka bërë një super dhuratë nuses. “Prive.al” ka mësuar se një unazë e shtrenjtë diamanti ka qenë zgjedhja e këngëtares për nusen e djalin pas gëzimit që ajosolli në familje.

Gëzimja u martua me djalin e Remzies, Hamzain vitin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *