Pas Loredanës, Mozzik merr edhe nje ‘goditje’ tjetër?

Reperi i njohur Mozzik është mjaft aktiv në rrjetet sociale.
Ai përveç që promovon projektet e reja dhe koncertet e tij, shpesh herë sjell edhe mesazhe të ndryshme për tema aktuale apo porosi për adhuruesit.

Disa të tilla i ka publikuar edhe së fundi, përmes të cilave linte të kuptohej se ai është tradhtuar nga miqtë.“Kurrë mos u besoni miqve që argëtohen me armikun”, shkruante në një nga postimet, ndërsa në një tjetër thuhej “kurrë mos i tradhto miqtë dhe mbaje gjithmonë gojën e mbyllur”.

Kujtojmë që Mozzik pas ndarjes nga Loredana me të cilën ka një vajzë është rikthyer fuqishëm me disa projekte radhazi, ai së fundi po shijon suksesin e këngës “Auf Wiedersehen”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *