Dikur fotografoheshin bashkë, sot Mozzik thumbon të dashurin e përfolur të Loredanës?!

Pas ndarjes nga reperi Mozzik, Loredana ka qënë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së re me reperin e njohur, Zuna.
Dyshja është kapur mat disa herë në ambjente të ndryshme, mirëpo ende nuk kanë reaguar në lidhje me lajmet qe qarkullojnë për lidhjen e tyre.

Postimi i fundit i Mozzik, lë të nëkuptohet se është një thumbim për Zunën. Në “Instagram”, reperi ka publikuan një foto ku shkruhet se: Asnjëherë mos e beso një mik që qëndron me armikun tend.

Kujtojmë se, para ndarjes së Loredanës dhe Mozzik, ky i fundit ka qënë mik me reperin Zuna. Pak kohë më parë nërrjete sociale qarkulluan foto të dy reperëve, të cilët tashmë e kanë prishur shoqërinë me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *