‘Më ka marrë malli për ty’, Arjola Demiri përlotet në emision

Këtë pasdite e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ishte aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Arjola Demiri. Ajo ka treguar të reja nga jeta private dhe ajo profesionale e mes të tjerash dhe është surprizuar në studio.

Gjyshi i saj e ka suprizuar aktoren bukuroshe me një videomesazh. “Mbesë më ka marrë malli për ty. Gëzohem për sukseset tua! Mbaji mend këshillat e mia dhe mos i harro kurrë. Përqafime nga Amerika”, është shprehur gjyshi.

Pas videomesazhit, Arjola është emocionuar dhe është përlotur në studio. Mes lotësh ajo ka treguar se për të gjyshi është njeriu më i dashur për të, pas gjyshes.

“Vitin e kaluar kam humbur gjyshen, e cila ka qenë pjesë themelore e jetës time edhe pas humbjes së gjyshes, gjyshi më duket sikur e ka lëshuar pak veten, më kanë rritur”, është shprehur aktorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *