Pasi Xhesi bëri publike lidhjen me Robertin, Nora bën reagimin që na la gojëhapur

Tre ditë më parë, Xhesi deklaroi se ajo dhe Robert Berisha kanë qenë të lidhur, duke konfirmuar kështu lajmet që qarkullonin vitin e kaluar. Modelja shprehej se dëshiron që ata të rikthehen dhe do e dojë Robertin përgjithmonë.

Në një status tjetër Xhesi sqaronte se nuk ia prishi martesën Robertit pasi ai dhe ish-gruaja ishin ndarë para se ata të lidheshin.
Tre ditë, pasi iu përmend emri në këtë çështje, Nora ka reaguar dhe ashtu siç ajo di gjithmonë.

Nora ka realizuar një set të ri fotografik dhe i ka lënë të gjithë gojëhapur duke u shfaqur superse k si.
Komplimentat kanë qenë të shumta për këngëtaren e cila ka marrë të gjithë vëmendjen me këto foto.

Ndërkohë Roberti ka zgjedhur heshtjen dhe postimet e tij të fundit kanë qenë vetëm për koncertet e rradhës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *