U përfol për një lidhje dashurie, ky është komenti i Seven Saraçit në videon e Kejvinës

Kejvina është shfaqur tejet seksi në videon e fundit.
Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensuale.

Komentet e shumta pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin modelen për format e saj mjaft tërheqëse.
Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë syte zemra kur ka parë videon.

Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme.
Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *