Gjashtë qen në një motor, shikoni videon që do ju kthejë buzëqeshjen

Një video ku një burrë udhëton me gjashtë qen në motorin e tij po bëhet virale në facebook.
Videoja e publikuar nga po merr mijëra share dhe pëlqime.
Mos e humbisni as ju.