Plas sherri në 9 mijë metra lartësi, hoqi këpucët në avion, çmenden udhëtarët (video)

A ju ka ndodhur ndonjëherë që një pasagjer në avion të heqë këpucët duke qelbur erë të gjithë sediljet aty pranë?

Kështu ka ndodhur këto ditë në njërin prej udhëtimeve na Glasgoë në Tenerife me RyanAir, por njëri prej udhëtarëve nuk ka qenë aq i duruar duke i përleshur me zonjën që kishte hequr këpucët.

Fillimisht ai i ka kërkuar që të veshë këpucët, por kur ajo ka refuzuar ka shpërthyer një konflikt fizik mes bashkëshortit të saj dhe një tjetër udhëtari.

Pamjet janë filmuar nga një tjetër pasagjer dhe po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.